LITTLE KNOWN FACTS ABOUT KONUM NASıL ATıLıR.

Little Known Facts About konum nasıl atılır.

Little Known Facts About konum nasıl atılır.

Blog Article

Geri’ye dokunarak SOS mesajlarının nasıl tetikleneceğini seçebilir ve bunların fotoğraf mı yoksa ses kayıtları mı içermesi gerektiğine karar verebilirsiniz.

WhatsApp konum nasıl atılır yukarıdaki anlatımla öğrendikten sonra, gelin farklı platformlar üzerinde konum nasıl atılır onları da kısaca öğrenelim.

Rehberdeki kişiler üzerinden konum atmak: Konum paylaşacağınız kişiyi rehberden bularak kişinin ayrıntılarına girin. Kişinin detaylarının altında yer alan “Konumumu Paylaş” ibaresine basın.

Direkt olarak konum atma programı arayan arkadaşlarım için; hemen her mesajlaşma uygulaması bulunduğunuz yeri iletmek istediğiniz kişilerle paylaşguyıza müsaade ediyor. Android konum atma ve konum atma apple sorularına cevap bulalım.

Birçok uygulama sayesinde konum paylaşımı yapılabiliyor. Konum paylaşımı ile daha doğru sonuçlarda adres tarifi verebiliyoruz. Akıllı telefondan konum nasıl atılır bilmiyorsanız, bu yazımızı inceleyebilirsiniz.

Bazıları cep telefonundan konum atmayı bilirken, bazıları ise konum atmak için ne yapmam lazım diye kendisine soruyordur. Buluşacağınız bir kişiye bulunduğunuz konumu Android ya da iOS telefonunuzun konum gönderme özelliği sayesinde kolayca gönderebiliyorsunuz.

Böylelikle mevcut sohbetlerinizin listesi görüntülenecektir. Ya da ekranın sağ konum atma nasıl olur Yeni Mesaj konum nasıl atılır ikonunu tıklayım ve ardından sohbet başlatacağınız yani konum göndermek istediğiniz kişiyi seçin.

Mesajlar uygulamasını kullanmak: Konum atacağınız kişiyle mesajlaştığınız uygulamayı açın. Ekranın üst kısmında mesajlaştığınız kişinin ikonu görünecektir.

Hangi seçeneği seçerseniz seçin mutlaka cihazın konum ya da GPS özelliğinin açık olmasına dikkat edin. Ayrıca internete bağlı olup olmadığınızı da kontrol edin. Aksi halde konum paylaşımı yapamazsınız.

Bu simgeye tıkladığınızda birçok seçenekle karşılaşacaksınız. Bu seçenekler arasından konum işaretine tıklayarak konum paylaşabilirsiniz.

Çünkü anlık konum paylaşımı hem internetinizi hızlı bir şekilde tüketecek hemde şarjınızı azaltacaktır. Ayrıca anlık konumunuzu yani şu an ki konumunuzu paylaşarak da sevdiklerinize şu an nerede olduğunuz bilgisini paylaşarak sizi kolayca bulmasını sağlayabilirsiniz. WhatsApp Canlı Konum ve Şu Anki Konum Paylaşma Nasıl Yapılır? Whatsapp da...

Özellikle her akıllı telefon kullanıcısının favori uygulaması Whatsapp, konum paylaşma konusunda en büyük propertyımcımız. Peki konum nasıl atılır?

Samsung telefonlar, SOS Mesajları advertisementı verilen bir şey sunar. Bunu nasıl kuracağınız aşağıda açıkladık:

Sağlık uygulamasını açıp profil resminize, ardından Tıbbi Kimlik’e, Başlat’a dokunarak başlayın ve Acil Durum Kişileri’ne gidin. Acil durumda iletişime geçilecek kişileri eklemek için artworkı simgesine dokunun.

Report this page