INDICATORS ON KONUM NASıL ATıLıR YOU SHOULD KNOW

Indicators on konum nasıl atılır You Should Know

Indicators on konum nasıl atılır You Should Know

Blog Article

Bu seçeneği eğer ki bir mekan ya da başka bir önemli alana insanları toplamak istiyorsanız kullanabilirsiniz.

İlk etapta telefonun GPS özlliği kapalıysa aktif hale getirmemiz istenecek. Buradan “Devam” yazan butona dokunarak devam ediyoruz.

Rehberdeki kişiler üzerinden konum atmak: Konum paylaşacağınız kişiyi rehberden bularak kişinin ayrıntılarına girin. Kişinin detaylarının altında yer alan “Konumumu Paylaş” ibaresine basın.

Direkt olarak konum atma applicationı arayan arkadaşlarım için; hemen her mesajlaşma uygulaması bulunduğunuz yeri iletmek istediğiniz kişilerle paylaşpersonıza müsaade ediyor. Android konum atma ve konum atma apple sorularına cevap bulalım.

Konum atma her telefonda bulunan ve hayatımızı oldukça kolay hale getiren bir özellik. Bulunduğumuz mevcut konumu başkalarıyla paylaşmak istediğimizde, çoğunlukla bunu kullandığımız haritalar uygulamasından yapmaya çalışırız.

Your browser isn’t supported any longer. Update it to obtain the most effective YouTube knowledge and our latest attributes. Find out more

Google hesabı olmayan biriyle konum paylaşmak istiyorsanız, Android’de Panoya Kopyala’ya dokunun ve bağlantıyı bir e-posta veya mesaja yapıştırın.

Mesajlar uygulamasını kullanmak: Konum atacağınız kişiyle mesajlaştığınız uygulamayı açın. Ekranın üst kısmında mesajlaştığınız kişinin ikonu görünecektir.

WhatsApp’tan mevcut konum paylaşma: Mevcut konumunuzu WhatsApp üzerinden paylaşırken sohbet penceresinin mesaj yazma kısmının sağında yer alan ataç işaretine tıklayın. Açılan pencereden “Konum” butonuna basın.

Not: Harita üzerinde bulunan konumu değilde, farklı konumu paylaşmak istediğinizde haritada konuma gelin ve paylaşmak istediğiniz konum nasıl atılır noktanın üzerinde tıklayın ve altta bulunan bilgi satırını açın.

Konum atma veya paylaşma işlemi ile akıllı telefonlar üzerinden gidilecek adres karşı tarafa kolayca iletilebiliyor.

Ardından telefonunuzun ekranında herhangi bir yerde ataş ya da farklı bir eklenti ekleme ve paylaşma butonuna tıklayarak, oradan konum seçeneğini bulup dokunuyorsunuz.

Google Maps konum nasıl atılır? Google Maps konum nasıl paylaşılır? Google Maps konum atma Atılan konuma nasıl gidilir ve hangi navigasyon yazılımını kullanmak gerekiyor?

Özellikle, uygulamalar aracılığı ile yapılan konum atma işlemleri son dönemlerde oldukça popülerdir. Whatsapp konum atma, Fb Messenger Konum Atma, Twitter Konum AtmaTelegram Konum Atma ve Kısa Mesaj Konum Atma işlemlerini anlatacağımız bu içeriğimizle artworkık uzak ve karışık mesafeler de çAlright yakın! İşte, 5 farklı platformda konum atmak için yapılması gerekenler… Mobil cihazlarınızda yer alan uygulamaları kullanarak son derece kolay bir şekilde konum atabilirsiniz.

Report this page